Bakırköy Ingilizce Kursları

Sınıf ortamında olmasanız bile İngilizce öğrenebilirsiniz. Beni yanlış anlama, çok dilli bir sınıfa kaydolmaman gerektiğini söylemiyorum, söylediğim şey herhangi bir dili öğrenmenin sınıf içinde veya okulda sınırlı olması ve gerçekte sınırlandırılmaması gerektiği. Okula gitmek, dilin temellerini anlamak için okulu terk ettikten sonra, yani öğrendiğiniz her şeyi sınıfınızın bir parçası olarak uygulamak ve kullanmak anlamına gelir. Bir dili öğrenmek için kullanabileceğiniz birçok araç ve yöntem vardır bakırköy ingilizce kursları.

Filipinler’e üye olmanızın nedenleri arasında birçok neden var, bunlardan biri düşük maliyetli olabilir ve ikincisi iyi bir eğitim kalitesi olabilir. Birçok yabancı, yalnızca belirli bir dil kursuna sahip değil, bunu kullanmaktadır. Eğitim, kültür ve spor bölümlerine göre, yabancı öğrencilerin sayısı son on yılda Filipinler’in Manila kentindeki nüfusta iki katına çıktı. Buraya İngiliz diline ek olarak okumak için gelen birçok şey oldu; Bu sınıflar tıp, hemşirelik, dişçilik ve işletmedir. Mevcut olmalarının iki nedeni, Filipinler’de okumak ve hayatta kalmak ekonomiktir ve okulumuz harika. İyi eğitimimizin bir kanıtı, sahip olduğumuz başarılı denizaşırı işçilerin birçoğu ve çoğu da iyi bir eğitim geçmişine sahip profesyoneller.

Büyük olasılıkla günlük yaşamdaki en önemli şey olmasa da, para aslında aramızdaki her birinin yaşamında önemli bir rol oynar. Bireyleri, aileleri, dostlukları, şirketleri, toplulukları ve birçok durumda ülkeleri üretme veya kırma yetkisine sahiptir. Kazanılabilir veya kaybedilebilir, kurtarılabilir veya harcanabilir, alınabilir veya verilebilir. Gündelik hayatımızın bir parçası ve bu nedenle sözlüğümüzün bir parçası. İşte hepsi dolar ve sent ile ilgili 10 İngilizce deyimler:

Hiçbir şey hala okumayı yenemez. Ne okumak istersen oku, çizgi roman bile. İngilizce olabileceği sürece! Okuma, cümlelerin nasıl oluştuğunun, kelimelerin nasıl yazıldığının en iyi görselini sunar ve kelime bilgini geliştirebilir. Gerçekten merak ettiğiniz bir kitap veya dergiye izin vererek okumalarınızı eğlenceli hale getirin. Çok fazla resimli kitaplardan veya dergilerden uzak durmaya çalışın, çünkü bu sizi okurken dikkatinizi dağıtacaktır. Okuduğunuzda, bu alıştırma sınavınızın okuma ve anlama bölümünün yanı sıra testin yazılı bölümü ile birlikte size yardımcı olabilir.

Bunlar, İngilizce okulu dışında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu olan birkaç fikir. Bu alıştırmaları uyguladıktan sonra hala mücadele ediyorsanız, sorunlu alanlarınızı veya sorunlu kelimelerinizi not almaya çalışın ve doğru söyleyip yazmanın yolunu yazın. Öğrenmenin kısaltması yoktur, sadece pratik, pratik ve alıştırma yapılır. Çok fazla strese girmeyin, okuduğunuz her şeyi hatırladığınızı öğrenirken eğlenirken olur.